Programi EKSKLUZIV i Vizioni&Libonia

Vizioni&Libonia, kjo shtëpi e madhe e muzikës shqipe qe ka rrugëtuar përmbi dekada me shumë yje të mirënjohura në tregun tone, me shumë këngë hite te pavdekshme qe ju vazhdoni ti pëlqeni. Këtë vit ka vendosur qe ta ngrisë edhe më lartë cilësine prodhimit te programit tashmë tradicional te përvitshëm #VizioniLibonia2021.

Me një skenografi të përmasave “Eurovision” ju sjellim si asnjëhere më parë, me standartet më të larta në rajon të realizimit audio-vizual. Një falenderim te veqantë për këtë skenografi gjigante dhe realizimin me profesional nga Enis Ujkani dhe ekipën e tijë te Grand Media.

Disa pamje nga skenografia #VizioniLibonia2021
Disa pamje nga skenografia #VizioniLibonia2021

Shtëpia jone çdo dite e më shumë është ne përkushtim të plotë qe artistëve dhe artit të ia ofroj të gjitha kushtet e nevojshme, në kete kuadër ne kemi hapur dyer të reja shumë të velfshme për ju të nderuar artist. Vizion Media është hapsira ku ju do të mund ti realizoni ideat tuaja, videoklipe muzikore, fotografi profesionale, data tuaja te veqanta. Organizimin, menaxhimin dhe realizimin vizual te dasmave dhe ndejave te ndryshme, vetem nga Vizion Media.

Këtë muaj ne kemi lansuar edhe portalin vizionilibonia.com dedikuar të gjithë artistëve dhe bashkpuntorëve tanë, e gjitha në dispozicionin tuaj që ju të promovoni materialet muzikore dhe të ndiheni sa më afër adhuruesve.

Deri më tani kemi shpalosur vetëm një pjesë të vogel, nga mbi 100 materiale muzikore të programacionit të festave të fundvitit, që do të jua prezajtojme ne ditet ne vazhdim. Me artistet më të njohur nga të gjitha trevat shqiptare.

Në linqet e mëposhtme mund ti ndiqni të gjitha kënget më të reja qe jan publikuar tashmë në kanalin tonë në YouTube, ju do te informoheni për çdo të reja edhe nga portali i ynë vizionilibonia.com si dhe në rrjetet sociale, facebook, instagram & tiktok.

Engjellusha – Muhabeti
Daim Lala, Aida Doçi & Argjenda Doçi – Ama doren 
Taulant Bajraliu, Shqipe Abazi, Linda Hakaj & Ymer Bajrami – Potpuri 

Ylli Demaj – Shqipet Me Dy Krena

Blerina Gashi – Karantina
Daim Lala – E Kalume Qofte
Motrat Maksuti – Kenge Dasmash
Xheta – Bum Bum 
Artina, Rina, Rilind & Rinor Gashi
– Potpuri
Ymer Bajrami & Vjosa Emini – Potpuri 
Aida Doci – Jena shpi e madhe
Albulena Ukaj – Se dashni pa ty nuk ka 
Aferdita Demaku & Dona Janova – E Bukur Shqiptaria
Aziz Murati – Hajde Mashalla 

Juve ju mbetet te na ndiqni, per nje program ekskluziv, vetem ne Vizioni&Libonia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *